Referencie

Case study

Obchodná akadémia Dudova 4 v Bratislave vznikla v roku 1954 ako Hospodárska škola, jedna z prvých samostatných škôl pre štúdium popri zamestnaní vo forme večerného štúdia a diaľkového štúdia. Prešla rôznymi stupňami vývoja, od Hospodárskej školy, cez 3-ročnú Ekonomickú školu s maturitou až sa pretransformovala do dnešnej podoby Obchodnej akadémie, ktorá ponúka okrem 4 ročného štúdia aj bilingválne 5 ročné štúdium v slovensko – anglickom jazyku. Škola sa realizuje v medzinárodných projektoch E-twinning, ERASMUS+ a AIESEC. Tak isto vyvíja iniciatívu v školskom projekte TED TALKS, kde dáva priestor študentom – rečníkom odkomunikovať tému alebo myšlienku, ktorá stojí za šírenie ďalej vo svete v štýle svetoznámej konferencie TEDx.

Case study

Správcovská spoločnosť DS PROPERTY, a.s. bola založená v roku 2013. Vo svojom regióne v oblasti Facility managementu nadobudla v krátkej dobe výrazne postavenie. Dlhoročná skúsenosť pri prenájme, správe nehnuteľnosti a majetku je pridanou hodnotou pre tých najväčších zákazníkov v regióne, medzi ktorých sa radia: spoločnosť Istermeat, a.s., Euromilk, a.s., Agrosun, spol. s.r.o., FK DAC 1904, a.s., DAC Aréna, a.s., DAC Academy, a.s., VILLA ROSA B&B AND RESTAURANT, Hotel Bonbón ****, Hotel AmadeChâteau, a mnoho ďalších.

Case study

Popredná slovenská IT spoločnosť ESET je známa ako priekopník v oblasti antivírusovej ochrany, ktorý vytvára oceňovaný softvér na detekciu hrozieb využívaný vo viac ako 200 krajinách sveta. Obratom je ESET najväčšia IT spoločnosť na Slovensku, pre ktorú pracuje na celom svete viac ako 1400 pracovníkov.

Case study

I.D.C. Holding, a.s. je najväčším slovenským producentom cukroviniek a trvanlivého pečiva, s viac ako storočnou tradíciou. Spoločnosť vyprodukuje takmer 38 000 ton výrobkov, s ročným obratom cca 112,6 mil. EUR. I.D.C. Holding, a.s. zastrešuje Figaro Trnava, Pečivárne Sereď a prevádzkareň na výrobu čokoládových sezónnych figúrok v Cíferi. Medzi najznámejšie produkty tejto spoločnosti patria nepochybne Horalky, Mila, Tatranky, Kakaové rezy, bylinkové cukríky Verbena, či Banánky v čokoláde.

Ďalší spokojní klienti