Kodys Slovensko

KODYSLOGO
Spoločnosť KODYS SLOVENSKO sa môže pochváliť dlhoročnými skúsenosťami a profesionálnym know-how v oblasti IT technológií a služieb v prostredí B2B.

 

Našou víziou je vytvárať softvérové riešenia, ktoré prinášajú efektívne inovácie na optimalizáciu a riadenie zdrojov menších aj väčších spoločností.

 

Viac ako dvadsaťročný úspešný rozvoj našej spoločnosti a množstvo spokojných zákazníkov nie je náhoda, ani šťastie. Je to výsledok strategickej a prevádzkovej pružnosti, ktorá vyústila do stabilne popredného postavenia na slovenskom trhu a do pevnej väzby a dôvery obchodných partnerov.

 

Kvalita služieb spoločnosti KODYS SLOVENSKO spĺňa kritériá certifikátu ISO 9001:2015 podľa medzinárodného štandardu kvality a našim projektom sa vždy snažíme pridávať viac ako len integráciu špičkových technológií. Taktiež nám záleží na životnom prostredí a sme držiteľom certifikátu environmentálneho manažérstva podľa normy ISO 14001:2004.

Základom je spokojný tím

Sme presvedčení, že práve naši zamestnanci nás posúvajú svojimi skúsenosťami a znalosťami vpred a tým nám pomáhajú udržať si svoju pozíciu lídra na slovenskom trhu.

Preto je jedným z našich základných pilierov práve budovanie stabilného a spokojného tímu ľudí, ktorých práca baví.

Samozrejmosťou, okrem pracovného nasadenia, sú aj temabuildingy a spoločné aktivity, ktoré zvyšujú efektivitu odvedenej práce a integritu tímu.

Michal Fišer

Konateľ a riaditeľ spoločnosti

Najviac nás teší, že z mnohých obchodných partnerov sa stali naši dobrí priatelia a z mnohých priateľov zasa spokojní zákazníci. Popri neustále sa rozširujúcich odborných schopnostiach našich pracovníkov a vysokej kvalite ponúkaných produktov, je práve osobný a korektný vzťah s našimi partnermi základným kritériom úspechu firmy, dokonca aj v komplikovaných a stresových situáciách implementácie nových podnikových informačných technológií.

Napíšte nám

KODYS SLOVENSKO®

Sliačska 2
831 02  Bratislava 3
Telefón: +421 2 4342 3844